.

Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатиб�
DEN 0.00
Во продавницата.
Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатиб�
Повеќе системот за безбедност на штити вашиот уред многу добро.Пламенretardant надворешната школка 12 часа о
ТМоќ произведени со Бренднови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V ( 9 V DC ).Компатибилен со : Dymo Label MANAGER 100 150 20
Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�
HQRP® AC Адаптер плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.Текст : 110240v; Излез : 5 V / 2 A; 6 стапки DC Кабел;.УЛ Наведени; Бе
Оваа 5 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Xiaomi Mi Кутија MDZ16AB Андроид Кутија.Приклучокот одговар
9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел се наведени во оваа листа, ако вашиот модел е што не се наведе
Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Ото БИСКВИТ 8Битни Ефекти единица.Приклучокот одгов�
Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Renpho RFFM059, RFFM059 Нога Massager.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕ�
((((((( !!!!НЕ за ДРУГИ модели !!!! ))))))), Кабелот за напојување САМО Компатибилни со Чиста Бран CM7 CM5 Серија, Одго
Направени од висококвалитет на материјали за да се минимизира бучавата генерирана за време на полнењет
Ќе добиете : 1x 14 V напојување адаптер ;1x AC Кабелот за Напојување .Проверете опис на производот страница за
15 V Полначот САМО Компатибилни со Sony СРСX55 SRSX55 SRSX55 / BLK, СРСXB3 XB3 SRSXB3, СРСXB3 BLK Б, СРСXB3 СИНА L, СРСXB3 ЦРВЕНО R, СР�
Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Излез : 24 V DC 5 A 120 W; DC интерфејс големина : 5.5 мм x 2,5 mm.Напомена : Не е применливо за сите �
Бренд нови замена ac / dc адаптер.Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита.Ги поддржува меѓународните напони.Една година
DEN 0.00
Во продавницата.
НЕ МОЖЕТЕ ДА СЕ УДАР ТОА! – Безбедносни карактеристики, кои што нудат целосен мир на умот : во текот теко�
HQRP® Ѕид AC Адаптер плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.Текст : 100 V240 V AC (САД приклучок+ЕВРА адаптер); Излез : DC 5