.

Произведени од чад затемнети високо влијание акрилик.Им помага на заштита на бојата и на шофершајбната
Fitment : Одговара за 20142020 BMW Серија 4 F32 Купе 2 Вратата.Важна забелешка : ве Молиме љубезно ве молиме да го про�
*Добар fitment : Ова задната страна спојлер крило е добро одговара за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Поло Stanard Hatchback
*Добар Fitment : Овој заден прозорец спојлер крило е добро одговара за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 7.5 MK7 Баз
Армираноакрил во темна боја на чад; Надвор Планината Стакло(не ВоКанал).имајќи дожд надвор, да им се овоз
Автомобилот Спојлери Додатоци Стандардна Големина Производ, ве Молиме да Ни овозможи со Модел, Годинат�
Професионалната инсталација се препорачува.Добро заштитени со рачно изработени дрвени кутии.Само се В�
Одговара : Алфа Ромео Џулија 952 Седан 20162021 Обоен Со Standox Боја, Светските Водечки Снабдувач На Автомобил Ref
FITMENT : Компатибилен со 20072018 Jeep Wrangler JK 4wd модел.ИЗГРАДБА : Произведен од блок палка алуминиум нуди атрактив
Чистење на површината на Инсталација позиција за да се осигурате дека таа е чиста и без масло, масти и во
Ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас и, вие сте добредојдени да не контактирате.ПАКЕТ Листа
Компатибилен со 20152021 Субару Impreza WRX & СПИ Седан.Направен од Карбонски Влакна Материјал.Пакет вклучувајќи
За MAZDA 3 Mazda 6 CX3 CX5 20152020 Направен од висок квалитет на алуминиум и не се лизга гумени.За Mazda 3 6 Додатоци гас п
Одговара Toyota Camry 2018 2019 2020,Постојат 4 видови на бои(црвена / sliver / bule / црна).Направени од висококвалитетн
Инсталирање лесно : педалот за гас heightening педалата внатре жлебови дизајниран цевка одговара за оригинал
Патуваат на автопат брзина за неколку часа повеќе не е исцрпувачки.Safety Awind deflector нема да го нарушат задни
✔[Aftersales услуга] Ние и ветуваме дека ако не сте задоволни со нашите производи и логистика, ве молиме конт�
80% Намалување во правец на експлозијата & бучава.Ќе бидете во можност да уживаат во аудио системот на ваш
Компатибилен Со 1521 Bnez W205 CКласа 4 Door Седан.Стил : AMG Стил Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика Боја : На
Одговара За 20152020 МерцедесБенц C Класа W205 4 Dr.Стил : AMG Стил Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика Боја :