.

96инчен highdefinition голем екран изглед, едноставни и стилски изглед, стабилен и сигурен структура перформан�
4 и погоре, IOS 7.【 Екран во боја 0.полирање.Арапски,Параметар детали : ●Компатибилен систем : Android 4.● Диспл�
Smart Watch и Bluetooth 5.0 headphone 2 во 1, Еден уред Две функции, Ново искуство на smart погоден за носене уреди 0.96 инчен HD
Осетливост : 95+3d B18 Ергономија навалување во уво,LEMD усвојува ергономски дизајн,предностите на стабилна н
Карактеристики : Тоа е причината зошто, кога ќе се размислување на она што за да се купи на вашиот син или
⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали
Параметар : Екран : 1.Оваа издржливи се види е моќен складирање функција која може да се сместат повеќе фо
Види доаѓа спакувана во една резервни кутија и може да вклучуваат генерички полнач и wristbands.Дали Повеќе �
Електрични и оптички сензори на срцето.Пливаат доказ.Напредни функции за тркачи како cadence и темпото сиг�
0 Андроид 4.4 или погоре.Поврзете се "Da Одговара" стан, ти никогаш нема да пропуштите повик или порака.4+Dial м
Широк спектар на производи, вклучувајќи часовници, звучници, слушалки, итн., за да ги задоволат вашите по
Стерео бирање, кожа мека рака, гроздобер естетика.производот може да се врати ако не сте задоволни.Обезб
Нејзините унисекс и ќе биде одлично за машки или женски.Иновативен pin и навивам затворање обезбедува ч�
Механизам : No SIM Картичка се Достапни : available : Yes System : Андроид OSGPS : Yes Type : На Wrist Compatibility : Сите Compatible ROM : 8 GBFunct
Со 6оската Gсензор тоа е попаметно да признавање вашата вежба и повеќе точни снимање на податоци за вас.Н
Со женски период систем за следење, bip у евиденција и предвидува женскиот менструален циклус и испрати sm
И ние го прифаќаме 90ден гаранција.Можете да проверите директно на smart watch да ви помогнат подобро да се ра�
За Languagefor Smart Watch Бирање : англиски, Јапонски , шпански, француски, италијански, германски, португалски, гр�
⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран�
❤️P40 Smartwatwch : Со 1.65 инчен инчен екран, поддржува Bluetooth повик ❤️Вежба рекорд : чекор брои, вежбање време, в