.

Lt може да се одржи прстени ofdifferent форми.На clapboard може да bedisassembled да meetdifferent storagerequirements.Уредно чување andreasona
исто така совршена и уникатна фотографија проп дека може да се користи за да се одржи на накит.Со елеган�
【Премиум СТП Материјал Накит Кутии】 : 6.3"x 4.3"x 2.05"најсоодветен големина, овој кутии за накит е направен о�
【Двоен Слој Дизајн】 Накит кутија со огледало, 3 ѓердан куки, еластична џеб, 6 обетки превозникот, а прст�
Должина : 80см.Shapepattern : Животно.Материјал : Метал.Метали тип на : Нерѓосувачки Челик.Ѓердан тип : Pendant Ѓерда�
Ги зачувувате вашите омилени накит под стаклениот капак, па секогаш можете да ги најдете на прв поглед.Н
[Таписерии Изработка] површината на овој накит кутија е мазна, со исклучителна изработка, издржливи во у
Мелодија : 36 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Тр�
На копче затворање е погодно да се отвораат и затвораат.Тоа е, мора да се има за патување, викенд патувањ�
❤Количина : 50pcs ❤Карактеристики : ❤100% Сосема нов и висок квалитет ❤Количина : 50 PC ❤Материјал : не ' Рѓос�
Категорија : накит складирање кутија.Цел : накит пакување.Боја : бела, црна, розова, внатрешен диск црна, в
Приказ на вашата убавина : Сите ваши омилени нешта може да се уредно организирани во рамките на оваа кут�
Овој накит кутија е цврсти и издржливи.Дизајн со магнетно копче и малку огледало, тоа е функционална и с�
Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од 03cm Ве молиме проверете ја големината пред да купите.�
На arched кутија тело е исти со beaded сомот дизајн, кој е полн со модерен вкус.Тоа е зрнеста, подеднакво и цело�
Уникатен дизајн создава визуелно атрактивни екранот кој го координира со било кој стил или постоечки д�
Уникатен дизајн создава визуелно атрактивни екранот кој го координира со било кој стил или постоечки д�
Висока вредност, голем капацитет и лесен за чување.Голем капацитет и уредно чување.Разумен партиции се �
1.Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слободно 2.Може да се задржи ва
Се ВКЛОПИ во ВАШАТА КОЛЕКЦИЈА : 9 мултиголемина прегради 1 фиока, 1 прстен носителот, и 1 види перница нека