.

Dimmable Multicolor & Топло Бела : Smart алекса сијалица со 16 милиони бои и топло бела (2700 K).Поставите вашиот саканите
1 Компактен и пренослив : Овој производ е мал во големина, лесен во тежина, не го окупира просторот, и е ле�
DEN 0.00
Во продавницата.
Категории : Optoelectronics.Led Диоди Коло Индикатори.Низи.Светлината Барови.Бар Графикони.LED Коло Индикатор 4 Ви
Features Direct замена за фабрика 74 блескаво bulb Adds повеќе модерната LED appearance Plug и играат едноставни installation Overview
Пакетот Вклучува : 10x 4 W E14 База LED Dimmable Светилки со Вжарено Топло Бела Нашите услуги : Ако имате прашања от
Светлината е стабилна, не треперење, не боли твоите очи, обезбедува одлична осветлување и декоративни е�
Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен
4) Smartphone СТАН контролаМожете да ги контролирате светилки на вашиот телефон СТАН преку milight wifi i Box1(ASIN B01 MRPM
ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА, се Користи само за 8.5 w!Го заменува 60 вати блескаво (730 Lumens).ДОЛГ ЖИВОТ Трае 6,000 часа.О
Со заедничка A19 форма и средни (E26) база на тие може да се користи да се надополни било стандард тела или с�
Топло совети : 1.Без олово и жива, без UV и IR зрачење, не фан и не зуењето, без топлински и без треперење.База
Преглед : Сина, Plcc2 Површина Планината SMT 3528(1210), 460nm465nm (450nm), Светлосен Интензитет(Brightness) : 180300mcd 34 LM, Широк Ш�
6 mm)во Моментов е достапна во топло бела 3000 K и .Моќност : 3 W(35~50 W Халоген bulbsreplacement).Не се за употреба во цело
Нашата гаража светлина опрема 312pcs високо квалитетни LED чип на 5 Панели + Дополнителен Middel Луминисцентнит
Антиscald 100степен безбедност стоп.Нека ни сон, да се потсетиме и да бидат опкружени со сите нешта кои ги са
4 Парчиња ST18 6 W E26 / E27 Медиум Завртка База Lumiled LED Гроздобер Антички Светилки со Вжарено 6 W Потрошувачка 60 В
Без жива, УВ или IR зрачење.ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА — 4вати тубуларна led еквивалентно на 40 W блескаво сијалица,
Погоден за Technobeam LED Инспекција Светилки.Bedsons 48 LED.Дел од крушка опсег.Опис на производот Дел No : 30642 Британ�
Издржливи со животниот век на 25,000 часа.Ние работевме напорно за да се подобри преку подобрување на LED фи�
ТОП ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ Направен од висок квалитет на материјалите и градеа за да траат до 50.000 часа, н