.

Со висока густина TPE материјал, мат, ќе биде лесно да се мијат 6mm дебели дизајн, фитнес душеци обезбеди по�
TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т
TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т
TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т
Не се лизга : Дното и површината вклучуваат не се лизга текстура која може да се помогне да се задржи рам�
Убава Модел : Печатени со vibranrt модели, нашите прекрасни работат надвор од мат дефинитивно ќе биде вашиот
25инчен(6 мм) дебелина.TPE материјал нуди најновите технолошки подобрување во однос на традиционалните јо�
Не се лизга јога мат може да биде укината за да се вклопи во било патна торба или случај.И експедитивни у�
ЛЕСЕН и ЛЕСНО се НОСАТ : На LORVIES јога мат е лесен доволно за да се носат во теретана или каде што сакате.Во
Повеќе пот апсорбира, на посилна антипропадна функција.Спецификации: Материјал : природна гума .Избегн
Преносливи со подароци Овие душеци не само расположи вашата јога пракса, но, исто така, даваат исцелува�
Микрофибер и природна гума.Материјал : Микрофибер и природна гума.Димензија : 71"L x 26"W x 0.03" Дебела.Тежина :
TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т
Вежба мат може да се свитка до лесно, доаѓаат со торбичката и само тежина 1.И експедитивни услуги само тр�
TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т
Анти се Лизга и Кожата Пријателски : Нашиот пилатес јога мат е направен од природни гума назад и мека вел
Анти се Лизга и Кожата Пријателски : Нашиот пилатес јога мат е направен од природни гума назад и мека вел
Анти се Лизга и Кожата Пријателски : Нашиот пилатес јога мат е направен од природни гума назад и мека вел
Дали сакате да го додадете дневни потреби за себе или да го најдете начини да ги красат вашата соба, Baofu м
Поскап но вреди.Совети : Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фак�