.

❄[Пакет] ќе добиете 12 листови (со големина : 2.5*2.1 инчи) Божиќ снегулки 3d самолепливи зима помине уметност
Пакетот Содржи 12 Кутии DIY Боја Maple Leaf Sequins Ласерски Ноктите Уметност Блеска.Тие Покажува Сјајна Боја Кога
Големина : 12x7.5cm.DIY Дизајни 3 D Помине Налепница.Дизајни : Нова Година Црвено Фенер Цвеќиња Дизајн.Модел : 3 D
20 Лист Матрицата Поставена со Просек од 14 Различни Помине Уметност Дизајн Модели на секој 2.5" x 4.5" Матриц�
Големина : 10.3x8cm / еез.Тип : Лепило.Материјал : Налепница.Боја : Како Што Е Прикажано.Пакување содржи : 1 Лист
Можете да ги красат помине уметност дома и на разни места ????Сигурен материјал : бронзирање на ноктите appl
Не, време на сушење Лесна апликација долготрајни КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : 1) да се Подготви нокти : чистење
Никогаш не е предвидено ковчег форма ќе го подобри изгледот на вашите раце.Тоа е дизајн кој покажува пов
1 x 4inch Пакет Содржина : 6 Листови Луксузни самолепливи Метален Помине Налепница Функција : ?Доаѓаат со леп
Предмет : 3 D Помине Лепило Налепница.Боја : Црна / Златниот / Бела.Size26.5*16cm.Дизајн : Ретро Флорални Накит.Пак
Предмет : 3 D Помине Лепило Налепница.Боја : Црна / Златниот / Бела.Size26.5*16cm.Дизајн : Ретро Флорални Накит.Пак
Снегулка Помине Уметност : Снегулки помине sequins микс 9 различни дизајни, околу 100 парчиња.Од кои секоја е �
Помине уметност holographic ѕвезденото небо трансфер на хартија Божиќ тема дизајн.Стил : Божиќ тема дизајн.Фу
Само се сеќавам, ако не работат прв пат, Обидете се повторно!Сето ова е за времето на примена на фолија за
❤❤❤Лесен за користење : ноктите налепница се самолепливи.Ве молиме овозможи некои разлики поради прир
Спецификација : .Количина : 1 Лист.Модел : Љубов Срца Цвет Пеперутка.Материјал : Налепница.Боја : Шарени.Ма�
Тоа може да биде лесно во прилог на ноктите, ноктите или лажни ноктите да ги красат нашите нокти.Исклучи�
16 листови налепници се совршен Новогодишни модни додатоци.100% сосема нов и висок квалитет на нокти налеп
Овошје и цитрус помине decal за маникир или педикир.Доволно за 38 ноктите.Лесен за употреба, влажно и примен
Ќе добиете 8sheets 400+ дизајни еднорог 3 D помине налепница за мали девојчиња, овие еднорог партија додатоци �