.

ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме да направиме за нашиот производ подобро,ви благодарам!.Т
На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загаранти�
ХИРУРШКО ОДДЕЛЕНИЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Ноктите Clipper со Catcher да се задржи ноктите од паѓање кога се се�
Нерѓосувачки челик.Должина, ширина и висина се во врска 13*7.4*1.9 см, грешка е околу 1cm.ноктите clipper погоден з
Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.Стилски и функционален добро за семејства и
Добредојдовте да го купат.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки ч
Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М
Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М
ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме да направиме за нашиот производ подобро,ви благодарам! 10
ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме да направиме за нашиот производ подобро,ви благодарам!...
Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М
Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат Ако мислите дека нашите производи имаат бил�
Тоа Содржи 18 парчиња помине и ноктот алатки за три функции, вклучувајќи рака заштита,лицето за нега, и но
ДОБАР НОКТИ CLIPPER Остар раб, може да се намали најтешките на нокти со минимален напор.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ПОЕДНОСТАВУВАЊЕ НА НОКТИСРЕДУВАЊЕ НА ПРОЦЕСОТ.Бидете брзи работата на сечење на ноктите надолу за да ј�
Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.Многу погодна за професионални с�
Професионален Маникир за Полнење за сите вашите нокти потреби Направена со најдобар квалитет, од нерѓо�
Пред купување, ве молиме проверете боја и големина.Тип на производ : Ноктите Clipper Set Material : СТП кожа + нерѓо
2 модели на ноктите clippers се на располагање за користење, ќе ги задоволат вашите различни потреби, погодн�
Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр�