.

【Метална Цевка & Вистинско Дрво】Овој лебдечки полица е собрани од висок квалитет железни цевки и висти
* Интимни пет куки делови заштедите време и да се откажам предмети Добар товарот, ковано железо материја
Изглед и плоштадот дизајн стил, елегантен и highend појавување со различни декорација стилови, додадете пр�
ОрганизацијаОвој ѕидмонтирани крпа решетката е дел од секојдневниот живот, со цел и стил да се бања.Крп�
Стабилни перформанси и висока сигурност.тоа е совршена замена.Крпа решетката се направени од издржлив �
Материјал : Space Алуминиум.Лесно да се инсталира и чиста : само ја избришат со мека, влажна крпа за да се от�
Овој објект мерки 27"H x 7"W x 7.5"Д и убави и функционален, овој дошле ѕид бања пешкир носител е совршен вашиот
Име на производ (издржливи во употреба) : Облека Држач;Материјал : Метал.Боја : faultless Сребрен Тон;Големина
"Заштита од корозија и' рѓа, погоден за влажни средини, како што се бања и кујна.Прекрасен и деликатна; до�
Крпа Рек Тип : Виткање Подвижен Бања Пешкир Бар.Стил : Краток.Име на производ : активни крпа бар.Тело мате�
Не треба да се вежба.Силна носивоста.Двоен скок на дизајнот, поголем капацитет.Таа заштедува простор и е
Тежина : 187g; (издржливи во употреба) Пакет Содржина : 5pcs x Ѕид (најновата технологија) Закачалка,Некои Инст
*Стилски Дизајн И Висок Квалитет За Комерцијални, Дома, Бар Итн.Употреба Тенок Врата Или Ѕид Дизајн го Пр
Хром Финиш Метал Слободни Стои Крпа Рек Застане.Направени со користење на висококвалитетни метал, ова к
Направени од високо квалитетни материјали, стабилен, траен, еколошки, нетоксични.Едноставни и стилски, �
Направени на Просторот алуминиум, силни и издржливи, антикорозија и анти ' рѓа.Површината е добро полира
✿ 1.Нетрага паста,без оштетување на ѕидот,лесен и едноставен за инсталирање ✿ 2.Висат твоите крпи и изми�
Бидејќи големината е мерени рачно, постои одредена грешка.БРЗО ГРЕЕЊЕ & ПРЕГРЕАТ ЗАШТИТА : Едноставно в
Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење.дизајн ќе нуди многу погодности за целото семејство
Ѕидмонтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко в