.

Розова фиока кутија е многу удобен за носење и да се чува чист, и пинк е девојчето е омилена боја ✨【Пово�
????【Супер Прилично & Трендовски Дизајн】Нашата коса клипови се супер симпатична и стилски,ќе биде окофа�
【Ќе Добиете】Rhinestones шноли во 5 различни бои; (светло сина, шампањ, боја, бела, сина) 【Уникатен Дизајн】Ови�
Можете да се консултираат со клиентите преку email за да прилагодите на слики или форми сакате.Мазна Удобн
Големина : околу 6.5 см*6.5 см.Материјал : Акрил,Пластични.Боја : Како на сликата покажува.Количина : 1pcs.Голем
Вкупно 3 Вилица Клипови 6Сантиметри долго секој.Реден Број 16111 Желка, Јасно или Нетранспарентно Бела и Цр
2 парчиња / 1 пар како што е прикажано на сликата.за младите девојки.Децата косата клипови за Деца клип к�
Здрав и Сигурен Материјал : Овие коса barrettes се направени од квалитетен материјал, кој е удобен за допир, и
Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо
Рачно изработени во Франција; Коса Додатоци од страна на француските Amie.Големина : Прибл 2.75 инчи x 1.75 инч�
Ако сте изнаоѓање на подарок, ние веруваме дека тоа ќе биде добар избор за споделување со вашите пријате
Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо
DEN 528.00
Во продавницата.
Биде ѕвезда на било која партија или прослава со овој сензационален headband.На метал headband е покриено со при
Девојки Коса Лакови Големина : Околу 3.5 Инчи ,Спроведен Со Метал Алигатор клипови 100% рака пораби .Сите ма�
Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо
Најдобар подарок за девојчиња,новороденче,години,деца.тие ќе ве шокира многу, кога таа доби предмети.Ов�
без лизгање или пукање отвори 【Издржлив Материјал】Овие гроздобер банана коса клипови се направени на
Пенливи кубни, направени во Кореја.Големина околу 2,5 инч.Petit кутија за пакување како appropreate.Поради светл�
Стандард легура позлатени, силна дното клип дизајн.Тоа може да се користи како подарок за пријатели и љу
Магијата на косата алатка : мора да има коса clipper додаток за жени или девојчиња, да ви помогне лесно да се