.

Стил : modern Category : плочки, ѕидови, мебел налепници, кат налепници, прозорец stickers Pattern : Рамниот Ѕид Sticker Specifica
Висок Квалитетот На Фотографијата.Оваа налепница со гордост произведена и дизајниран во САД.Стапови во
Пакет Листата : 2 лист на симпатична жаба ѕид stickes за детска соба, дневна соба, bedroon, бебе соба соба прозоре
Име Материјал : Авион Силуета Позадина Decal Направен Од Високо Квалитетни ПВЦ Материјал Авион Силуета Dec
Материјал : ПВЦ;6 листови во собата.Големина : 10 х 16 cm (Околу 3.9 x 6,3 инчи).Тоа е симпатична и убава.Нетоксичн�
Само лупам и стап.Лист големина : 12"x35".Можете исто така да DIY нив со своја идеја.Нетоксични, заштита на жив
ИДЕАЛЕН ЗА ДЕКОР : животното шума ѕид decals работи одлично за украсување на мебел, соби, спални, playroom и град
БЕЗБЕДНО НА ЅИДОВИТЕ И ЛЕСНО СЕ ОТСТРАНУВА.Направени од отстранлив самолепливи пвц материјал.На Boho Диз�
Матрицата се обновливи, а вие може да креирате повеќе раст на табелата владетели толку долго како што се
Големина : S20"WX17"Ж Големо квалитетни материјали, животна средина пријателски винил ѕид decals.Лесно да се пр
Материјал : ПВЦЗабелешка : Овој производ НЕМА потреба од употреба на трансфер филм .Само Кора, тогаш стап
Големина : 58×18 CM ,Материјал : ПВЦ.Лесно да се примени и лесно пренослив.Не позадина, слободни стои писма, д
【Уникатен Дизајн】 : Оваа група на шарени слон топол воздух балон ѕид налепници ќе донесе шарени освежу�
Лепат на ѕидот налепници полека и цврсто од врвот до дното.Можете да ни кажете вашето прилагодување усл�
ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека, поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на �
【Реални Прозрачна Океанот Сирена Ѕид Налепници】Дали љубовта океанот и сон на живеење на океанот свето
Доаѓа со 40 ѕид decals се движат од 2inches широк x 2inches високи за да 9inches широк x 5inches висока.Лесно да се примени с�
; 3 различни самолепливи симпатична цртан филм налепници се вклучени во пакет.Симпатична цртан филм на
МАТЕРИЈАЛ Jameswish Sonic Ѕид Decals се направени од ПВЦ Материјал,Нетоксични,животната средина пријателски.ГОЛ�
Производот доаѓа со самолепливи, кој е многу удобен да го инсталирате и користите.Пред примена позадина