.

【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер
[Одлична флексибилност] : Жените Главата е 3.5 инчи, Широк и 9 инчи долго.Тоа може да се Протегала да се вкло
【ЕДНОСТАВЕН и КЛАСИЧНАТА】Овој класичен headband е едноставноста во своите најдобри.Тие се совршени за вод
Ќе го сакам и како тие се чувствуваат.Влага wicking материјал ќе бидете кул и бои ќе трае се мијат по миење.О�
Голема Headband За Сите Видови На Внатрешна И Надворешна Спорт, Велосипед, Двор Работа, Пешачење, Џогирање, О
Параметар: Пакет Вклучува : 2 Buc Durag големина : 17.LUCKYCOOL резерви се посветени да им понуди на клиентите со в�
Увезени од страна на Л Ериксон.Одлично за повеќето типови коса.Разноврсна стил решение.Направен од мета
✮ Мулти Натпревари : Со Својата Мала Тежина И Практични Големина, Тоа Ќе Се Вклопува Во Сите Видови На Гл
Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влага Далеку Од Од Веѓа�
【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�
Материјал : изработени од тврда легура и светкавиот кристал кристал.Секоја девојка заслужува да се чувс
Лесно Можете Да Го Спарите Со Вашиот Омилен Облека.Удобно Sweatbands Доаѓаат Во Различни Стилски Модели За М�
【10пакет вредност утврдена】бебето headbands дојде во 10 прекрасен бои вклучувајќи млечниот withe, беж, ѓумбир, �
【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер
Роденденски подарок : Ова е одличен роденден за девојки?страни.После јадење торта, на headwear се уште може д
НАПРАВЕНИ ОД НАЈДОБРИТЕ НАЈЛОН МАТЕРИЈАЛ Мек и еластичен headbands, Овој цвет garlands направени од рачно израб
Широка употреба : headband во овој стил е погодна за секојдневно носење на натпреварот со кошули, јакни на сл
【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер
Вие сте во потрага на лозата флорални тиара / круна.Пенливи Јасно Вистински Австриската rhinestones се постав
2 Парчиња .Голема Компресија За Совршен Бранови,.Растеглив И Дише,.Безбедна Врска Надолу.Една Големина О�